درباره‌ی ما

درباره ما

جهان سوله ، جهانی فکر کنید

جهان سوله پروژه بزرگی است که از دل سال‌ها خدمت بی‌وقفه جوانان و متخصصان ایرانی شکل‌گرفته است. به لطف پروردگار در کشوری سرشار از منابع غنی زندگی می‌کنیم. همگی خوب می‌دانیم که هر قدم و تلاشی که در این مرزوبوم برداشته شود موجب آبادانی بیشتر آن خواهد شد. در جهت سپاس و قدردانی از الطاف بزرگ پروردگار در غنی‌سازی منابع طبیعی این کشور، سال‌هاست که در گروه جهان سوله سپاهان در راستای ساخت پروژه‌های بزرگ و رشد کسب‌وکارهای مختلف در کشور  قدم برداشته‌ایم.

در سراسر کشور مشاغل زیادی برای توسعه کسب‌وکار و گسترش تولیدات خود نیازمند محیطی امن و بادوام هستند. بسیار خرسندیم که با افتخار سال‌هاست سازنده اماکنی ایمن و باکیفیت برای مشتریان خود در راستای رشد کسب‌وکار آن‌ها هستیم. کمک به چرخه تولیدات مختلف و آبادانی روزافزون گوشه به گوشه ایران‌زمین با ارائه سازه‌های باکیفیت و بادوام، همان حال خوبی است که بعد از تحویل هر پروژه باعث سرزندگی و سربلندی ما می‌شود.

گوشه‌ای از پروژه‌هایی که در پاسخ به لطف اعتماد مشتریان باافتخار انجام داده‌ایم.

شناخت برخی از نمونه کارها

به لطف نگاه پروردگار تا کنون با مؤسسات، شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگی همچون شرکت اسنوا ، شرکت گلشهد، شرکت سپاهان باتری و… همکاری داشته‌ایم. در بین پروژه‌های اجرایی سال‌های اخیر دو پروژه: ساخت بزرگ‌ترین سوله کشور با دهانه 64 متر بدون ستون‌های وسط در بندر امام خمینی و ساخت سوله‌های قوسی برای شرکت صالح چوب اصفهان که حدوداً 25 هزار مترمربع است، در خاطر ما ماندگار باقی‌مانده است.

جهان سوله سپاهان

قدم‌های اولیه راه‌اندازی پروژه جهان سوله سپاهان از سال 1376 زده شد. در سال‌های 86 تا 97 فعالیت این گروه با نام شرکت صنایع فلزی جهان‌نما جامی ادامه پیدا کرد. همراه با گسترده شدن فعالیت، پیشرفت و توسعه در کار از سال 1397 تاکنون، این گروه با نام شرکت جهان سوله سپاهان درحال‌خدمت رسانی در صنعت ساخت سوله‌هایی باکیفیت و ایمن در ایران است.
در طی این سال‌ها با کسب تجربه‌های بسیار در حوزه سوله سازی، اکنون سازه‌های تولیدی خود را با فن آوری‌های روز دنیا و متریالی باکیفیت، با بهره‌گیری از دانش متخصصین این حوزه راهی بازار کرده‌ایم. همچنین با انجام پروژه‌های کوچک و بزرگ در سراسر نقاط ایران و ایجاد همکاری‌های مثمرثمر، همواره تلاش کرده‌ایم که با ارتقا و رشد توانایی و مهارت‌های خود، بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.
باتوجه‌به حساس‌بودن پروژه‌های سوله سازی و به‌کارگیری آن‌ها برای اهداف مهم صنعتی و تجاری، همواره با عشق و انگیزه سرشار و با نهایت جدیت روند تولید و ساخت پروژه‌های خود را پیش برده‌ایم. تولید هر قطعه با حساسیت و دقت بالا، کاملاً مهندسی شده و با استفاده از دستگاه‌های به‌روز و تحت کنترل ناظرین انجام می‌گیرد.

مهندسین، کارشناسان و نیروهای جهان سوله

در طی سال‌های تولید و خدمت‌رسانی به مشتریان، از دانش افراد مختلفی برای تولیدات خود بهره گرفته‌ایم. اکنون بعد از گذشت سال‌ها فعالیت و کسب تجربه‌های بسیار در تولید پروژه‌های مختلف، به لطف پروردگار مجموعه‌ای از متخصصین و کارشناسان خبره را در کنار خود داریم و با کمک آن‌ها بدون هیچ نگرانی بهترین کیفیت را برای مشتریان خود تضمین می‌کنیم و در نهایت حاصل سال‌ها تجربه را به آن‌ها ارائه می‌دهیم.
در حال حاضر تیم ما متشکل از 50 نیروی متخصص، از جمله مهندسین و کارشناسان ناظر سازه و سازمان، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس ایمنی و بهداشت سازه، متخصص و کارشناس HSE، مهندس QC، مهندس طراح سازه، مهندس جوش و… است که هم زمان در دو کارخانه جهان سوله به‌صورت هماهنگ و برنامه‌ریزی‌شده در راستای تولید سازه‌های باکیفیت، کار اجرای سوله را پیش می‌برند

زمینه‌های فعالیت و خدمت به مشتریان

فعالیت و تمرکز اصلی ما در این سال‌ها، تلاش و تحقیق در راستای ساخت سوله‌های باکیفیت، مقاوم و مطابق نیاز مشتریان بوده است. در انجام تمامی پروژه‌های بزرگ و کوچک همواره اعتقاد ما به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین و دانش فنی بالا برای اجرای سازه‌ای بادوام جهت استفاده در بلندمدت بدون کاهش کیفیت و کارایی آن بوده است.
در طی این سال‌ها در کنار فعالیت سوله سازی خدمات جانبی دیگری را نیز از جمله: پوشش سقف سوله، پوشش بدنه سوله، ساخت جرثقیل‌های سقفی و مشاوره و کارشناسی‌های لازم را جهت سهولت کار مشتریان در اختیار آن‌ها قرار داده‌ایم.

ایمنی اولیه ساخت و ساز

اهداف و ارزش‌های جهان سوله

ایمان قلبی ما در شرکت جهان سوله کسب رضایت مشتری و تولید سازه‌ای بی‌نقص و مطمئن است. ما معتقدیم که تولید هر سازه یعنی راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید و ایجاد اشتغال در کشور؛ بنابراین همواره با پایبندی به تعهدات خود و با بهره‌گیری از دانش متخصصین، استفاده از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته، استفاده از مواد و متریال باکیفیت و کارشناسی و مشاوره دقیق از ابتدا تا انتهای کار، مسیر ساخت‌وساز سوله باکیفیت و ایمن را طی می‌کنیم. کار ما زمانی به پایان می‌رسد که رضایت و تأیید کامل مشتری را دریافت کنیم، احترام به ارزش و خواسته‌های مشتری همیشه باعث ارتقا و رشد شرکت جهان سوله بوده است. لذت‌بخش‌ترین قسمت کار زمانی است که در افتخارآفرینی یک کسب‌وکار نقش به سزایی داشته‌ایم.

خدا را شاکریم که به‌پاس رضایت مشتریان، اکنون علاوه بر پروژه‌های داخل کشور، افتخار برپایی سازه‌های فلزی را از لحاظ مرزهای خاکی با کشورهای همسایه و از لحاظ مرز آبی با کشور عمان داشته‌ایم. امید است که بتوانیم ماحصل تولیدات جوانان و متخصصین ایرانی را به‌صورت بین‌المللی گسترش دهیم.

jahansoleh-icon

همیشه در کنار شما هستیم 

اگر شما هم به دنبال راه‌اندازی یک محل مناسب و ایمن برای کسب‌وکار خود هستید ما در گروه جهان سوله سپاهان با نهایت افتخار، آماده همراهی و خدمت‌رسانی به شما عزیزان برای برپایی سوله‌ای باکیفیت و بادوام هستیم.